Ogłoszenia duszpasterskie 01.03.2020r

– środa – św. Kazimierza królewicza,
    – sobota – Św. Perpetuy i Felicyty, mm.
  2. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  3. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w niedzielę, a więc przyjdźmy troszkę wcześniej.
  4. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel.
  5. Dzisiaj można jeszcze odbierać zamówione filmy z Nawiedzenia Obrazu Jasnogórskiego.
  6. Zdjęcia zamówione u Wojtka będzie można odbierać za tydzień po każdej mszy św. Dzisiaj ostateczny termin zamówień.
  7. W tym tygodniu przypada I – piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek – od g. 17.00. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  8. Za tydzień po każdej mszy św. wspomagamy Polskich Misjonarzy. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.