Ogłoszenia duszpasterskie 02.08.2020r

– wtorek – św. Jana Marii Vianneya, K – Patrona Proboszczów;
    – czwartek – święto – Przemienienia Pańskiego;
    – piątek – Bł. Edmunda Bojanowskiego;
    – sobota – św. Dominika K.
  2. Składam serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary na rzecz misji z okazji św. Krzysztofa.
  3. Dzisiaj jak słyszeliśmy w specjalnym liście Kościół zachęca do abstynencji. Polecajmy tych, którzy podjęli ten trud, ale także módlmy o trzeźwość w naszym narodzie i w naszych rodzinach.
  4. Jak widać trwają prace wykończeniowe przy naszej zabytkowej dzwonnicy. Dziękuje tym wszystkim wszystkim, którzy się w to dzieło włączają oraz za wszelkie ofiary z tej okazji.
  5. Zostały rozpoczęte pracy przy uporządkowania ewidencji naszego cmentarza. O dalszych pracach będę informował na bieżąco.
  6. Przeżywamy czas wakacji. Niech to będzie czas wartościowego odpoczynku i przeczytania także dobrej, mądrej książki.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. We czwartek pomodlimy się Od g. 16.30 o nowe powołania kapłańskie i zakonne, w piątek od g. 17.30 okazja do Spowiedzi szczególnie dla dzieci i młodzieży. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  8. Od 1.08. – 8.08 można dostąpić odpustu zupełnego tzw. Porcjunkuli dla siebie lub za zmarłego za pobożne nawiedzenie kościoła z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga. Warunek stan łaski uświęcającej. Skorzystajmy z tego wielkiego daru.
  9. Zapraszam do naszej letniej kawiarenki w sadzie przy środkach ostrożności.