Ogłoszenia duszpasterskie 09.02.2020r

– poniedziałek – św. Scholastyki, dz;
    – wtorek – NMP z Lourdes;
    – piątek – św. Cyryla, mnicha i Metodego, bp., patronów Europy.
  2. We wtorek obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych starszych, chorych i cierpiących bliskich. Starajmy się także pomagać im w życiu codziennym dobrym sercem i życzliwością.
  3. Zakończyliśmy w naszej Parafii Nawiedzenie Maryi w Kopii Wizerunku Jasnogórskiego. Był to czas wielkiej łaski i spotkania się z Bożą łaską przez ręce Zbawiciela. Pragnę bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się aby ta uroczystość wypadła jak najgodniej. W tej intencji zostanie odprawiona Msza św. Niech Maryja wyprasza całej naszej Wspólnocie potrzebne łaski. Bóg zapłać za wszelkie dobro.
  4. Można zapisywać się na film z Nawiedzenia Obrazu Jasnogórskiego. Dodatkowo będzie dołączone zdjęcie z drona. Czas trwania ok. 3 godziny. Zapisy w zakrystii.
  5. W najbliższy piątek nie ma postu.
  6. Dzieci i młodzież rozpoczęli drugi semestr nauki w szkole. Życzymy im światła Ducha Świętego, a rodzicom i nauczycielom cierpliwości i dużo zdrowia.
  7. Mamy już dostateczną ilość zdjęć z poprzedniego Nawiedzenia. Dziękujemy wszystkim za dostarczone materiały.
  8. W związku z nową ustawą o segregacji śmieci, zostaje zlikwidowany do odwołania kontener na śmieci na cmentarzu. Wszelkie śmieci z cmentarza zabieramy ze sobą. Bardzo proszę o dostosowanie się do tego ogłoszenia.
  9. Zdjęcia z Peregrynacji w Galerii.