Ogłoszenia duszpasterskie 09.06.2019r

– poniedziałek – NMP Matki Kościoła;
    – wtorek – św – Barnaby Ap;
    – czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana;
    – piątek – Bł. Michała Kozala Bp i M.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 w Katedrze Poznańskiej konsekracja nowego Bpa pomocniczego w naszej Archidiecezji Ks. Dra Szymona Stułkowskiego. Polećmy go naszej serdecznej modlitwie.
  3. Trwają prace przy renowacji dzwonnicy. Jak możemy zauważyć zostały wymienione stare belki. Dziękuję tym wszystkim, którzy pomagają i włączają się w te prace. Bóg zapłać za to wszelkie dobro. Za tydzień w 3 niedziele miesiąca będziemy zbierali ofiary na renowacje dzwonnicy. Mamy do zapłacenia 12000 zł. za zakupione drewno. Myślę, że powoli uda nam się ten dług uregulować.
  4. Trwamy w miesiącu czerwcu w którym wielbimy Najświętsze Serce Jezusowe.
    Szczególnie będziemy to czynili w każdy piątek miesiąca.
  5. 12.06 w Buku odbędzie się bezpłatne badanie wzroku. Szczegóły na plakacie.
  6. W przyszłą niedzielę o g. 17.00 w kościele parafialnym w Słupi Patriotyczny Koncert. Szczegóły w gablocie.
  7. Uwaga kandydaci do Bierzmowania! Próby przed bierzmowaniem: kl. VIII 13 i 17.06 o godz. 18.30; kl. III 13.06 o godz. 19.15 oraz 19.06 o godz. 19.00. Spowiedź dla wszystkich bierzmowanych w sobotę 15.06. o godz. 9.00. Wszystko w Parafii Stęszewskiej.
  8. 22.06 – w sobotę rozpocznie działalność Letnia Kawiarenka u ks. Prob. w sadzie. Na Uroczystą inauguracje poproszę, aby każda wioska upiekła po dwie blachy ciasta. Szczegóły na plakacie.
  9. Przypominam o naszej Pielgrzymce do Włoch we wrześniu od 14-21. Cieszę się, że tak liczna grupa jedzie z naszej Parafii. Jest jeszcze kilka ostatnich miejsc. Proszę o kontakt ze mną.