Ogłoszenia duszpasterskie 14.05.2019r

– poniedziałek – św. NMP Fatimskiej;
    – wtorek – św. Macieja Ap;
    – czwartek – św. Andrzeja Boboli K i M, Patrona Polski.
    – sobota – początek peregrynacji kopii cudownego obrazu NMP Częstochowskiej w Archidiecezji Poznańskiej.
  2. Dziś po mszy św. po g. 11.30 poświęcenie figury Matki Bożej Fatimskiej.
  3. W poniedziałek na g. 18.00 zapraszam Rodziców i Dzieci, które będą obchodzą I – rocz. Komunii św. Będziemy się szczególnie modlili w ich intencji. Po mszy św. zapraszam: sołtysów, Radę Parafialną oraz wszystkich, którzy chcą pomóc w przygotowaniu naszego festynu Parafialnego na krótkie zebranie do świetlicy.
  4. Na prośbę wielu Parafian i rozważając potrzeby duszpasterskie wprowadzamy w drugą niedziele miesiąca w Skrzynkach o g. 9.45 i w Tomicach g. 11.30 msze św. zbiorowe, które pomogą nam jeszcze bardziej we właściwym uporządkowaniu intencji mszalnych. Dziękuje za zrozumienie i zachęcam do skorzystania.
  5. Zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45, a w Skrzynkach o 16.45.
    W niedzielę po mszy o g. 11.30. Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Bożej.
  6. Dziś niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się zwłaszcza o dobre powołania kapłańskie i zakonne także z naszej Parafii.
  7. Za tydzień – niedziela – 19.05 będziemy modlić się w 30 rocznicę moich święceń kapłańskich. Z tej okazji zapraszam wszystkich Drogich Parafian i Miłych Gości do wspólnego świętowania. Będzie coś do gorącego do zjedzenia, ale także dużo dobrej zabawy. Zabierzmy ze sobą dobry humor i coś do siedzenia. Będzie dużo atrakcji zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Jeśli Ktoś chciałby z tej okazji upiec blachę ciasta, będę wdzięczny.
  8. W przyszłym tygodniu zbiórka krwi w Stęszewie. Szczegóły na plakacie.