Ogłoszenia duszpasterskie 15.03.2020r

– wtorek – św. Patryka, bpa;
    – środa – św. Cyryla Jerozolimskiego, bpa i dK;
    – czwartek – Ur. św. Józefa Oblubieńca NMP.
  2. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30 – ODWOŁANE!
  3. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w niedzielę, a więc przyjdźmy troszkę wcześniej – ODWOŁANE!
  4. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. Do tej pory daninę przekazało 15 rodzin.
  5. Zachęcam do przekazania 1% na Caritas Poznańską. Szczegóły na plakacie i ulotkach.
  6. Ogłoszenie Pana Burmistrza w sprawie koronowirusa. Szczegóły w gablocie.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Marcin Woś st.. wol. zam. w Parafii Buk, Ewelina Bednarek st. wol. zam w Parafii Tomice. Zap. 1.