Ogłoszenia duszpasterskie 19.04.2020r

– czwartek – św. Wojciecha, bpa i m. głównego patrona Polski;
    – sobota – św. Marka, ew.
  2. W związku z panującą epidemią I- komunia w naszej Parafii zostaje przesunięta na dzień 13.09 – tj. druga niedziela września. O dalszych poczynaniach Rodzice dzieci I-komunijnych zostaną powiadomieni w odpowiednim czasie.
  3. Jutro przypada 18 rocz. ingresu Ks. Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego Stanisława Gądeckiego. Polecajmy go w naszej modlitwie.
  4. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W naszej pokornej modlitwie oddajmy cały świat i każdego z nas Bożemu Miłosierdziu – zwłaszcza teraz podczas panującej epidemii.
  5. Dziękuję tym rodzinom, które w tym ciężkim czasie złożyły daninę diecezjalną.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Bręk st. wol. zam. w Parafii Tomice; Natalia Andrzejewska st. wol. zam. w Parafii Granowo. Zap. 3.
  7. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie wspierajmy się modlitwą, życzliwością oraz wzajemną pomocą.
  8. Od poniedziałku mogą wejść do kościoła w Tomicach 22 osoby, a Skrzynkach 12 osób.
  9. Polecam prasę katolicką w internecie a dzieci niech przyjdą po owieczki.