Ogłoszenia duszpasterskie 21.04.2019r

1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować mieszkańcom Rybojedzka, oraz tym którzy budowali Grób Pański oraz dekorację świąteczną. Dziękuję wszystkim Parafianom za tak liczny udział w Triduum Paschalnym oraz Tym wszystkim, którzy przez swoją obecność i jakąkolwiek pomoc uświetnili te dni. Niech Chrystus Zmartwychwstały wszystkim Błogosławi. Bóg zapłać.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. W tym dniu zbiórka do puszek na KUL, Wydział Teologiczny UAM i szkoły katolickie naszej Archidiecezji.
  3. Ze względu na Oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Dziękuję także tym rodzinom, które złożyły daninę diecezjalną.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przed każdą msza św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia, a po każdej mszy św. zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. Otwórzmy nasze hojne serca.
  6. Za tydzień także wyjeżdżamy na naszą Parafialną Pielgrzymkę do Częstochowy i Kalisza. Zbiórka o g. 13.30 w Skrzynkach, dalej Tomiczki i na końcu Tomice na parkingu przy kościele.
  7. Przypominam, że jest organizowana Pielgrzymka do Włoch 14-21.09. 2019 r.
    Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną.
    Szczegóły również na MisjaTravel.pl
  8. Zdjęcia z plenerowej Drogi krzyżowej dostępne w naszej galerii.