Ogłoszenia duszpasterskie 21.10.2018r

1. W tym tygodniu obchodzimy: poniedziałek – św. Jana Pawła II, Pap; środa –
    św. Antoniego Marii Claretta, bp.
  2. Trwamy w modlitwie różańcowej. W kościele parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o 17.00, a o 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
  3. We wtorki zapraszam, szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka.
  4. We środę zapraszam po wieczornej mszy św. na probostwo W Radę Parafialną i Radę Ekonomiczną.
  5. Na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 305 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna. Zbiórka na misje.
  7. Za tydzień będziemy obchodzili 555 rocz. poświęcenia naszego Kościoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy ten kościół budowali, a także o tych, którzy się tutaj modlili.
  8. Dzisiaj także w kościołach jest liczenie wiernych.
  9. Przypominam o Pielgrzymce do Meksyku i na Kubę w styczniu 2019 roku. Zapraszam wszystkich zainteresowanych są jeszcze wolne miejsca.
  10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
  11. Zmarła nasza Parafianka śp. Janina Małecka ze Skrzynek. Przeżyła 86 lat. Jej pogrzeb odbył się wczoraj. Dobry Jezu….
  12. Polecam prasę katolicką, a dzieci niech przyjdą po owieczki.