Ogłoszenia duszpasterskie 23.09.2018r

1. W tym tygodniu obchodzimy: czwartek – św. Wincentego a Paulo; piątek – św. Wacława m; sobota – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. Dzisiaj obchodzimy wspomnienie św. Ojca Pio, który 50 lat temu odszedł do wieczności. Dziękujemy Bogu za to, że dał nam tak Wielkiego Orędownika w niebie naznaczonego znakami Męki Pańskiej.
  3. W najbliższy piątek na msze św. zapraszam do kościoła wszystkich dzierżawców. Po mszy św. spotkanie na probostwie.
  4. Przeżywamy ostatni tydzień września. Niech te dni będą także dla nas refleksją nad tym co już minęło i czy dobrze ten czas został przez nas wykorzystany.
  5. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w Parafii w Stęszewie 23.09 – dzisiaj mszą św. o g. 18.00. Poradnia rodzin: 2 i 9 października o g. 18.30 w Stęszewie.
  6. Trwa rok szkolny i katechetyczny. Niech nasza modlitwa będzie wsparciem dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich nauczycieli i wychowawców.
  7. Przypominam o Pielgrzymce do Meksyku i na Kubę. Spotkanie informacyjne odbędzie się za tydzień – 30.09. po mszy św. o g. 11.30. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.
  8. Polecam prasę katolicką, a dzieci niech przyjdą po owieczki.