Ogłoszenia duszpasterskie 23.12.2018r

1. W tym tygodniu obchodzimy: – środa – św. Szczepana pierwszego męczennika; czwartek – św. Jana ap. i ew; piątek – św. Młodzianków, mm.
  2. W zakrystii można nabyć jeszcze poświęcone opłatki, świece wigilijne Caritas i kalendarze.
  3. Jutro Wigilia. Niech to będzie czas głębokiej modlitwy i oczekiwania na przyjście Pana.
  4. Pasterka w Skrzynkach o g. 22.00, w Tomicach o północy.
  5. Dziękuję Parafianom z Tomic za przygotowanie żłóbka i świąteczny wystrój Kościoła oraz Tych wszystkich, wsparli chorego Michała. Zebrano 630 zł. Bóg zapłać za to dobro.

BOŻE NARODZENIE

1. W drugi dzień świąt msze św. jak w niedziele. Zbiórka do puszek na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły katolickie w naszej Archidiecezji.
  2. W czwartek – 27.12. – przypada 100 Rocz. zwycięskiego Powstania Wlkp. Z tej okazji zapraszam na ur. Mszę św. o g. 17.00, po której z pochodniami, lampionami udamy się w procesji na cmentarz pod pomnik Powstańców Wlkp.
    Zaproszeniem będzie bicie dzwonów o g. 16.40.
  3. Od czwartku rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie – kolędę i tak:
    • czwartek –  g. 10.00 – Mirosławki – od P. Janc do Pana Mirosława Bręka.
    • piątek – g. 10.00 – Mirosławki – od P. Jankowskich do P. Rożków.
    • sobota – g. 9.30 – Tomiczki – od P. Kowalczyk do P. Gadomskich i ul. Wiśniowa
    • niedziela – g. 14.30 – Tomiczki – od P. Dorna do P. Łojków.
    • poniedziałek – g. 9.30 – Tomice – od P. Pięta do P. Koniecznych.

Proszę o samochód 10. min. przed kolędą. Niech to będzie czas radosnego spotkania i otwarcia się na Boże Błogosławieństwo.