Ogłoszenia duszpasterskie 24.03.2019r

1. W tym tygodniu obchodzimy: poniedziałek – Ur. Zwiastowania Pańskiego – jest to także Dzień Świętości Życia. Dlatego tę intencje szczególnie polecajmy w naszych modlitwach.
  2. Otrzymaliśmy zgodę na prace przy renowacji naszej zabytkowej dzwonnicy. Jak możemy zauważyć zostały już zdemontowane dzwony . Dziękuję tym wszystkim, którzy włączyli się w te prace zwłaszcza Panu Ireneuszowi i jego pracownikom. Niech św. Józef i św. Barbara będą Patronami tych wszystkich prac.
  3. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  4. W najbliższy piątek na g. 17.30 zapraszam młodzież do Bierzmowania na swoje spotkanie.
    Obecność konieczna.
  5. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w niedzielę, a więc przyjdźmy troszkę wcześniej.
  6. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel.
  7. Zachęcam do nabycia Paschalika w cenie 7 zł.
  8. W dniach 28/29. 04. planujemy zorganizować Pielgrzymkę do Częstochowy i Kalisza. Od dzisiaj po każdej mszy św. będą zapisy. Cena 150 zł od osoby. Serdecznie zapraszam.
  9. Zachęcam do przekazania 1% na Caritas Poznańską.