Ogłoszenia duszpasterskie 28.10.2018r

1. W tym tygodniu obchodzimy: czwartek – Ur. Wszystkich Świętych; piątek – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych.
  2. Zapraszam na ostatnie nabożeństwa Różańcowe pół. godz. przed wieczorną mszą św.
  3. We czwartek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w Tomicach o g. 8.00 i g. 10.00. Po niej procesja na cmentarzu o godzinie 11.00.
  4. Tych, którzy nie mogą wziąć udziału we Mszy św. w tym dniu, zapraszam w środę na 18.00 do Skrzynek.
  5. Na cmentarzu 1 listopada będzie kwesta na remont zabytkowej dzwonnicy. Różaniec o g. 18.00 na cmentarzu.
  6. Wymienianki proszę składać do skrzynki. Na kopercie napisać miejscowość.
    Modlić się będziemy wg. następującego porządku:
    – sobota 3.11 – g. 17.30 – Mirosławki – Różaniec
    – wtorek 6.11. – g. 17.30 – Tomice i Rybojedzko – Różaniec
    – środa 7.11 – g. 17.30 – Tomiczki – Różaniec
    – czwartek 8.11. g. 16.30 – Skrzynki – Różaniec
  7. Dzisiaj obchodzimy 555 rocz. poświęcenia naszego Kościoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy ten kościół budowali, a także o tych, którzy się tutaj modlili.
  8. W pierwszy piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian. Okazja do spowiedzi św. w ciągu tygodnia przed mszą św.
  9. Przypominam o Pielgrzymce do Meksyku i na Kubę w styczniu 2019 roku. Zapraszam wszystkich zainteresowanych są jeszcze wolne miejsca.
  10. Dzisiaj zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. Na misje zebraliśmy 415 zł. Bóg zapłać.
  11. Przypominam, że w dniach od 1 do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust Zupełny dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni zwykłe warunki, tj. przystąpi do Komunii św. w dniu Nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz Jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca Św.
  12. Polecam prasę katolicką, a dzieci niech przyjdą po owieczki.