Ogłoszenia duszpasterskie 29.03.2020r

– czwartek – św. Franciszka z Paoli, pustelnika;
    – sobota – św. Izydora bpa i dK.
  2. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Palmową, czyli Męki Pańskiej, która łączy Zapowiedź królewskiego tryumfu Chrystusa i orędzie Męki. Na każdej mszy św. poświęcenie gałązek palmowych.
  3. Drogi Krzyżowa zostaje odwołana.
  4. Gorzkie Żale zostają odwołane .
  5. Kochani Parafianie starajmy się złączyć każdego dnia w modlitwie Różańcowej o g. 20.30 i wzajemnie pamiętać o sobie. Oglądajmy także transmisje w internecie z mszy o g. 11.30 w naszym kościele.
  6. Spowiedź św. odbywa się każdego dnia przed mszą św. i serdecznie zapraszam natomiast nie będzie spowiedzi ogólnej przed świętami. Starajmy się w miarę możliwości przygotować nasze serca. Nie będzie także objazdu chorych.
  7. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. Do tej pory daninę przekazało 27 rodzin.
  8. Zachęcam do przekazania 1% na Caritas Poznańską. Szczegóły na plakacie i ulotkach.
  9. Ogłoszenie Pana Burmistrza w sprawie koronowirusa. Szczegóły w gablocie.
  10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Marcin Woś st.. wol. zam. w Parafii Buk, Ewelina Bednarek st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 3.
  11. Zmarła nasza Parafianka śp. Bożena Szymańska ze Skrzynek. Przeżyła 77 lat.
    Jej pogrzeb odbył się w minioną środę. Dobry Jezu…