Ogłoszenia duszpasterskie 31.03.2019r

– wtorek – św. Franciszek z Paoli;
    – czwartek – Św. Izydor bp i dK. piątek – św. Wincenty.
  2. Tych, którzy mają kondycje zachęcam do wzięcia udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, informacje na stronach internetowych.
  3. W tym roku proszę, aby dekoracje świąteczną zrobili mieszkańcy Rybojedzka.
  4. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian, a od . g.17.00 okazja do spowiedzi św. Zachęcam szczególnie dzieci i młodzież.
  6. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w niedzielę, a więc przyjdźmy troszkę wcześniej.
  7. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. Do tej pory daninę złożyło 36 rodzin.
  8. W dniach 28/29. 04. planujemy zorganizować Pielgrzymkę do Częstochowy i Kalisza. Po każdej mszy św. są zapisy. Cena 150 zł od osoby. Serdecznie zapraszam są jeszcze wolne miejsca.
  9. Zachęcam do przekazania 1% na Caritas Poznańską.