Ogłoszenia duszpasterskie 01.01.2023 r

• poniedziałek – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu bpp. I ddK;
    • wtorek – Najświętszego Imienia Jezus;
    • piątek – Ur. Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.
  2. W piątek obchodzimy Ur. Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Na każdej mszy święcimy kredę i kadzidło, które można zabrać do naszych domów. Po każdej mszy św. zbiórka na misje.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św. We czwartek od godz. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  4. Drogim Parafianom i Miłym Gościom na ten Nowy Rok Pański życzę Obfitości Łask Bożych i Szczęśliwego Nowego Roku. Szczęść Boże.
  5. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  6. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
  7. Kolęda w tym tygodniu:
    • wtorek – 3.01. – Tomice g. 15.00 – od. P. Pięty do P. Koniecznych
    • środa – 4.01. – Tomice – g. 15.00 – od P. Kowalczyk do Żarnowca
    • czwartek – 5.01. – Skrzynki – g.15.00 – od. P. Kaczmarków do kaplicy obie strony
    • piątek – 6.01. – Skrzynki – g. 14.30 – ul. Dworcowa 5 i 5A od P. Wojciechowskich
    • sobota – 7.01. – Skrzynki – g. 10.00 – ul. Dworcowa od. P. Łuczak do P. Mikołajczak i ul. Nowa.
      Proszę o samochód 10 min. przed kolędą. Niech to będzie czas radosnego spotkania i otwarcia się na Boże Błogosławieństwo.
      W kruchcie znajduje się poświęcona woda.