Ogłoszenia parafialne na Wielkanoc – 12.04.2020

1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować mieszkańcom Tomiczek, oraz tym którzy budowali Grób Pański oraz dekoracje świąteczną i sprzątali kościół. Dziękuję wszystkim Parafianom za tak liczny udział internetowy w Triduum Paschalnym oraz tym wszystkim, którzy przez swoją obecność i jakąkolwiek pomoc uświetnili te dni oraz łączyli się razem duchowo w modlitwie. Niech Chrystus Zmartwychwstały wszystkim Błogosławi. Bóg zapłać. A wszystkim Parafianom i Miłym Gościom przybyłym do naszej Parafii na te święta życzę: prawdziwej wiary, nadziei i miłości którą daje nam Zmartwychwstały Chrystus. Na radosne święta – wszystkim – Szczęść Boże.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. W tym dniu wspieramy naszą modlitwą oraz ofiarą KUL, Wydział Teologiczny UAM i szkoły katolickie naszej archidiecezji.
  3. Ze względu na Oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Dziękuję tym rodzinom, które w tym ciężkim czasie złożyły daninę diecezjalną.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przed każdą mszą św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia. Będzie też można wesprzeć nasz Caritas Archidiecezjalny.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Bręk st. wol. zam. w Parafii Tomice; Natalia Andrzejewska st. wol. zam. w Parafii Granowo. Zap. 1 i 2.
  7. Jeszcze raz dziękuję tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierają mnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Bóg zapłać.
  8. Polecam prasę katolicką w internecie. Owieczka – pobierz.